Trwa rejestracja otwarta.

Nocleg

Wrocław obfituje w najprzeróżniejsze możliwości noclegowe na każdą kieszeń. Znaleźć można zarówno tanie hostele, jak i hotele o zróżnicowanym standardzie. Listę dostępnych opcji można sprawdzić w jednym z serwisów rezerwacyjnych np. Booking.

Poniżej kilka przykładowych obiektów godnych polecenia:

Hotel Piast**

Jeden z najtańszych hoteli we Wrocławiu, świeżo po generalnym remoncie. Atutem obiektu jest rewelacyjna lokalizacja - naprzeciwko dworca głównego PKP. Pokój 2-osobowy to koszt zaledwie 135 zł.

Hotel Piast

Hotel Europejski***

Hotel, którego zaletą jest również lokalizacja w pobliżu Dworców PKP i PKS. Standardowe ceny są trochę wygórowane, korzystając z systemów pośrednictwa rezerwacji można jednak trafić na oferty pokoi 2-osobowych za 175 zł.

Hotel Europejski

Hotel Polonia***

Na pierwszy rzut oka oferta tego hotelu nie powala na kolana - najtańsze pokoje standardem przypominają ośrodki FWP, zaś te o wyższym standardzie kosztują sporo. Warto jednak rozważyć propozycję pokoi 4-osobowych, które zostały skalkulowane na kuszącym poziomie 220 zł.

Hotel Polonia

Hotel Campanile Wrocław Centrum***

Szczególnie przez nas polecany, zlokalizowany obok dworców PKP i PKS, tuż przy ul. Sieradzkiej skąd będzie odjeżdżał hotzlotowy autokar. Dodatkowym atutem jest położony raptem 100 m obok wrocławski Aquapark. Korzystając z Booking.com można znaleźć oferty pokoi 2-osobowych już za 190 zł.

Hotel Campanile Wrocław Centrum

 

A jak poruszać się we Wrocławiu? Połączenia komunikacji miejskiej można łatwo wyszukać korzystając z serwisu JakDojade.pl. Koszt 30-minutowego biletu na wszystkie linie wynosi 3 zł (normalny) / 1,50 zł (ulgowy). Bilety można nabyć w automatach zlokalizowanych na przystankach (płatność kartą lub gotówką) oraz w tramwajach i autobustach (płatność tylko kartą). Dostępne są również bilety 24-godzinne w cenach 11 zł (normalny) / 5,5 zł (ulgowy). Szczegóły znaleźć można na stronach wrocławskiego MPK.

 

Uwaga! Ceny i dostępność miejsc w hotelach ulegają częstym zmianom - sugerujemy dokonanie rezerwacji z większym wyprzedzeniem. Aktualizowano 09.06.2015 r.

 
Zobacz relacje z lat: 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007