Trwa rejestracja otwarta.

O Zlocie

W dniach 3-5 lipca odbędzie się HotZlot 2015, czyli dziewiąta edycja corocznego spotkania czytelników portalu dobreprogramy. Trzydniowy program szczelnie wypełni szereg atrakcji – ciekawe sesje techniczne, wystawy sprzętu oraz bogaty program integracyjny.

Magiczne miejsce

To już staje się powoli tradycją - w tym roku ponownie będzie gościć nas Zamek na Skale koło Lądka Zdroju. Miejsce to darzymy wyjątkowym sentymentem. Starannie odrestaurowane, historyczne wnętrza Zamku na Skale z unikalnym zadaszonym dziedzińcem tworzą prawdziwie magiczny klimat. Jednocześnie mieszczący się tu komfortowy, 4-gwiazdkowy hotel posiada pełną infrastrukturę niezbędną dla potrzeb konferencji, zaś przepiękny zamkowy park pozwala na organizację różnego rodzaju atrakcji integracyjnych. A wszystko to znajduje się w sercu Kotliny Kłodzkiej, jednym z najpiękniejszych rejonów Polski...

Zamek na Skale

Do dyspozycji zlotowiczów będzie basen, sauna, sala bilardowa i szereg innych atrakcji. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i znaczną część Zlotu będziemy mogli spędzić na świeżym powietrzu korzystając z uroków zamkowego parku.

Wyjątkowy program

Naszą ambicją podczas tegorocznej edycji HotZlotu jest szersze zaprezentowanie polskich firm. Zarówno tych już odnoszących sukcesy na międzynarodowych rynkach, jak i startupów stawiających dopiero pierwsze kroki na platformach crowdfundingowych. Naturalnie, w gronie partnerów nie zabraknie także uznanych, światowych marek. Będziemy przy tym robić wszystko aby podtrzymać wypracowaną przez lata, unikalną formułą HotZlotu łączącą w sobie merytoryczno-konferencyjne punkty programu z tymi stricte integracyjnymi. Mamy nadzieję zaskoczyć Was przy tym kilkoma niespodziankami. Zwieńczeniem spotkania będzie nasza legendarna impreza integracyjna przy grillu i piwie, w tym roku sponsorowana przez Fibaro :)

Co ważne, udział w HotZlocie pozostanie nadal praktycznie bezpłatny - od uczestników pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł w celu rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci udziału. W ramach tej opłaty każdy będzie miał zagwarantowany pobyt wraz z noclegami i wyżywieniem od piątku 3 do niedzieli 5 lipca, a także szeregiem innych atrakcji. Dodatkowo, za niewielką opłatą będzie można skorzystać także z programu rozszerzonego i przedłużyć pobyt o 1 dzień (do poniedziałku 6 lipca).

Zapraszamy do rejestracji

W tym roku planujemy udział 160 osób (liczba ta jest uwarunkowana możliwościami noclegowymi hotelu). Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie znacznie większe, jednak przy oglądalności dobrychprogramów sięgającej 7,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały.

Spotkanie kierujemy zatem przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami, wartościowymi komentarzami, postami na forum czy zgłoszeniami interesujących programów. Wystosujemy do nich imienne zaproszenia uprawniające do priorytetowej rejestracji, dziękując im w ten sposób za wkład w rozwój portalu. Chęć udziału będzie mógł jednak zgłosić każdy — część miejsc zostanie rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Zapraszamy!

Rejestracja na HotZlot rozpocznie się 10 czerwca i będzie przebiegać dwuetapowo. Do 16 czerwca rejestrować będą mogły się osoby, które otrzymają wspomniane zaproszenia. Od 17 do 21 czerwca rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Losowanie planowane jest na 22 czerwca. Zaznaczamy przy tym, że opłatę rejestracyjną wnoszą jedynie osoby, które mają już potwierdzone miejsce.

Partnerzy HotZlotu 2015

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Fibaro i Grimbergen. W gronie oficjalnych partnerów znaleźli się Kingston, Opera, Synology i TP-Link. HotZlot 2015 wspierają ponadto: 11 bit studios, D-Link, IQ Publishing, MapaMap, Samsung i Yanosik.

 
Zobacz relacje z lat: 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007